З новим 2022 роком!

Шановні колеги, сердечно вітаємо вас з наступаючим Новим роком! Бажаємо, щоб ви відчували себе впевнено, спокійно і стабільно! Нехай будуть здорові ваші близькі та рідні люди. Щастя, позитиву, добра і успіху!

З Новим Роком!

Дорогі колеги, друзі!
Вітаю вас з наступившим Новим Роком!
В цьому році Ви довели свій високий професійний рівень, були свої власні рекорди, освоювали нові перспективні сектори продажів. Ми розширили свою присутність на ринку, але це всього лише початок, або проміжний етап.
З такою командою, як наша, можна перевернути гори.
Відпочивайте. Перезавантажуйтеся.
У новому році нам пора виходити у вищу лігу. Ми доклали для цього всіх зусиль.

Закінчено розробку комплексу обладнання та програмного Софту для реалізації проекту Єдиної мережі автовагів України

Науково-виробниче підприємство “Точприлад” (м.Харків) є розробником та національним виробником сучасного цифрового ваговимірювального обладнання та програмних комплексів обліку та автоматизації процесів зважувань автомобільного та залізничного транспорту, які пройшли усі державні випробування та сертифіковані.

AGROPORT EAST KHARKIV 2019

Компания ООО «НПП «ТОЧПРИБОР» приняла участие в XII Международной агропромышленной выставке и форуме по развитию фермерства, которая состоялась в октябре на базе Международного аэропорта «Харьков».

AGROPORT – это одно из крупнейших мероприятий аграрной отрасли в Восточной Европе. Международный форум по развитию фермерства AGROPORT проходит в трех городах Украины и охватывает интересы западных, южных и восточных агропроизводителей.

«АGROEXPO – 2019»

Компания ООО «НПП «ТОЧПРИБОР» стала участником самой масштабной в Украине международной агропромышленной выставки с полевой демонстрацией техники и технологий «АGROEXPO – 2019», которая проходила в городе Кропивницкий.

Страница 1 из 7

ООО «Научно-производственное предприятие «Точприбор» - разработка, производство и продажа автомобильных и вагонных весов нового поколения. Модернизация устаревших весов до технологий XXI века.

Мы в Facebook Мы в YouTube

ООО «НПП «ТОЧПРИБОР»

Украина, 61001, г. Харьков,

ул. Б. Хмельницкого, 32-а

+38 (057) 728-11-12

+38 (066) 342-10-32

info@tochprilad.in.ua

Оставить заявку

Спасибо, что написали нам. Наш менеджер скоро свяжется с вами.

Ваше сообщение было успешно отправлено

© 2016-2021 ООО "НПП "Точприбор" - инновации в мире точности